StaR-GaMinG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

StaR-GaMinG

Welcome to StriKe-ShoT!
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  Chat  RegisterRegister  Log inLog in  

 

  Citeste inainte de posta. [Update 27.02.2011]

Go down 
AuthorMessage
AuD_CuLoRi

AuD_CuLoRi


Mesaje Mesaje : 121
Inscris In Inscris In : 2011-03-15

 Citeste inainte de posta. [Update 27.02.2011] Empty
PostSubject: Citeste inainte de posta. [Update 27.02.2011]    Citeste inainte de posta. [Update 27.02.2011] EmptyThu Mar 24, 2011 3:39 pm


Am facut acest topic pentru a informa useri care vor sa posteze un filterscript, gamemode sau o mapa ce trebuie sa respecte acestia.

1. Cand postati un filterscript, gamemod sau o harta puneti si voi la inceputul subiectului [GM], [FS] sau [MAP] in functie de ce vreti sa postati.. De exemplu acum eu vreau sa postez un GameMode, la subiect voi pune de exemplu [GM] strike-shot.tk RPG

2. Tot timpul cand postati un lucru si acel lucru nu este facut de catre dvs. mentionati care este Autorul / Autorii acestuia !. Daca voi ati modificat o comanda sau doua si un text asta nu inseamna ca acel lucru este facut de dvs. in totalitate . Puteti desigur sa spuneti ca este facut de X ( X find autorul principal ) si modificat de Y ( Y find dvs. )

3. Absolut toate scripturile pe care le publicati trebuie sa contina fisierele .pwn !. Sa nu vad argumente ca nu dau fisierul .pwn ca am muncit mult la el sau nu stiu ce altceva.

4. Cand postati un GM, FS sau o HARTA adaugati si niste poza / video , o descriere amanuntita si cateba caracteristiti ale ascestuia / acesteia.

5. Postati intotdeauna Autorul scriptului / harti si sursa acestuia ! Nu postati decat ce gm/fs/harta e si un link pentru download !.


Atentie ! Aveti obligatia ca inainte de posta ceva sa cititi acest topic !. El va fi updatat de fiecare data cand va fi nevoie.

Absolut toate topic-urile ce nu vor respeta aceste " reguli " vor fi mutate la cosul de gunoi, iar cel ce l-a postat va risca warn.

Atentie ! Sa nu aud ca toate acestea sunt copiate de pe GtaMania . Daca va uitati atent pe GtaMania faca parte din staff si sunt facute de mine aceastea.
Back to top Go down
https://stargaming.forumgratuit.ro
 
Citeste inainte de posta. [Update 27.02.2011]
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
StaR-GaMinG :: Strike - Shot | Sa:Mp :: GameMod/ FileScripts /Maps-
Jump to: